KOMBASSAN MAĞDURLARI BULUŞMA ADRESİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» beklentim....
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:29 am tarafından sükran

» nasil magdur oldum
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:20 am tarafından sükran

» kimse yokmu?
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:11 am tarafından sükran

» NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ???
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPaz Ocak 17, 2010 9:15 pm tarafından Sufle

» Kombassan'a Dolandırıcı Cezası
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:41 pm tarafından HEREKELİ

» Yeşil sermaye'yi affetmediler
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:38 pm tarafından HEREKELİ

» Kombassan hakkında tarihi karar
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:34 pm tarafından HEREKELİ

» kombassan magdurlarına almanyadan umut ışığı..
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:32 pm tarafından HEREKELİ

» nostalji(HOLDİNGTEN PARASINI ALAMADIĞINI İDDİA ETTİ, KENDİSİNİ YAKMAK İSTEDİ)
KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 5:51 pm tarafından HEREKELİ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU Empty KOMBASSAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Mesaj  HEREKELİ C.tesi Nis. 25, 2009 5:43 pm

Kombassan Holding'in 2001, 2002 ve 2003 Yıllarındaki İzinsiz Halka Arzlarına İlişkin İncelemesini Tamamlayan SPK, O Dönemde Holding Yöneticisi Olan 6 Kişi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunulması Kararı Aldı.

"Yeşil sermaye" olarak adlandırılan sermaye grubunda yer alan Kombassan Holding'in 2001,2002 ve 2003 yıllarındaki izinsiz halka arzlarıyla ilgili incelemelerini tamamlayan Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), dönemin Holding yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

SPK'nın haftalık bültenine göre, Kombassan Holding ve Kombassan İnşaat Tarım ve Sanayi A.Ş nezdinde yapılan incelemeler sonucunda anılan yıllarda Kombassan İnşaat tarafından Kombassan Holdings SA üzerinden gerçekleştirilen izinsiz halka arz fiili nedeniyle suç duyurusuna karar verildi. İlgili dönemdeki Kombassan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, Kombassan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haşim Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Büyükpişirici, Hulusi Rahman Bostan, Ali Baloğlu ve Mevlüt Sarı hakkında SPK'nın ilgili maddeleri uyarınca Kurulca suç duyurusunda bulunulması kararlaştırıldı.

Kombassan İnşaat tarafından SPK'ya gerçeğe aykırı bilgi ve belge sunulması nedeniyle de ilgili dönemdeki Kombassan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, Kombassan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haşim Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Büyükpişirici, Hulusi Rahman Bostan ve Ali Baloğlu hakkında SPK'nın ilgili maddeleri uyarınca kurulca ayrıca suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi.
HEREKELİ
HEREKELİ
Admin

http://kombassanmagdurlari.yetkinforum.com

- Similar topics