KOMBASSAN MAĞDURLARI BULUŞMA ADRESİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» beklentim....
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:29 am tarafından sükran

» nasil magdur oldum
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:20 am tarafından sükran

» kimse yokmu?
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:11 am tarafından sükran

» NEDEN SESIMIZI DUYURMUYORUZ???
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPaz Ocak 17, 2010 9:15 pm tarafından Sufle

» Kombassan'a Dolandırıcı Cezası
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:41 pm tarafından HEREKELİ

» Yeşil sermaye'yi affetmediler
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:38 pm tarafından HEREKELİ

» Kombassan hakkında tarihi karar
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:34 pm tarafından HEREKELİ

» kombassan magdurlarına almanyadan umut ışığı..
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:32 pm tarafından HEREKELİ

» nostalji(HOLDİNGTEN PARASINI ALAMADIĞINI İDDİA ETTİ, KENDİSİNİ YAKMAK İSTEDİ)
Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 5:51 pm tarafından HEREKELİ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları

Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları Empty Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları

Mesaj  HEREKELİ C.tesi Nis. 25, 2009 3:10 am

Kombassan İnsan Kaynakları Direktörlüğü' müzün organizasyonu ile ilki Ocak 2009'da yapılan Yönetim Geliştirme Toplantısı'nın ikincisi olan “Kriz Dönemlerinde Finansal Yönetim” konulu toplantı 14 Mart 2009'da Konya Bera Otel'de gerçekleştirildi.

Küresel krizin adeta karabasan gibi Türkiye'yi de etkisi altına aldığı ve 2009'da da devam edeceği uzmanlarca belirtilen krizden, en az zararla veya güçlenerek çıkabilmek için bütün ekonomik kuruluşlar gibi Kombassan da arayışlarını sürdürüyor.

Kombassan Grubumuza bağlı şirketlerde görevli 100'den fazla yöneticinin katıldığı toplantıda şu ana başlıklı konular ele alındı:

2008 Krizi Anatomisi, Kriz Sonrası Beklentiler, Türkiye'ye ve Özel Sektöre Etkisi, Finansal Risk ve Risk Yönetimi, Basel 2.

Konunun uzmanlarından Doç. Dr. Şevket Sayılgan' ın yukarıdaki ana başlıklar çerçevesinde yaptığı yaklaşık 4 saatlik sunumdan sonra, konu tartışılarak alınması gereken olası tedbirler konusunda fikir alış-verişinde bulunuldu.

Krizin önümüzdeki aylarda da Türkiye'yi daha da etkisi altına alacağını 2010'a kadar devam edeceğini söyleyen Doç. Dr. Şevket Sayılgan; böylesi ortamlarda işletmelerin kriz yönetimine her zamankinden daha çok ihtiyaçları olduğunu, gerekli tedbirlerin alınması ve açılımların sağlanması halinde, kriz şartlarını gelişme fırsatı olarak kullanmanın mümkün olabileceğini söyledi.

Konuyla ilgili Kombassan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şan şunları söyledi:
“Türkiye'yi de etkisi altına alan kriz ve getirdiği belirsizlik ortamı giderek artmakta, işletmeler ürettiklerini adeta satamaz hale gelmektedir. Bu nedenle her işletme bu durumu ciddiye alarak çıkış yolu aramak zorundadır. Biz de Kombassan Grubu olarak bu olağanüstü karmaşadan en az zararla veya bu durumu kâra çevirerek nasıl çıkabiliriz, bunun eğitimi ve tartışmalarını yapıyoruz. Bu arayışlarımız ve çabamız çerçevesinde işletmelerimizin yöneticilerini de eğitimden geçiriyoruz. Bu tür eğitimlerimiz işin uzmanlarından da, bilgi ve tecrübe desteği alarak sürecektir. Önümüzdeki aylarda kriz dönemleri ile ilgili diğer konuları işlemeye devam edeceğiz.”

Kombassan İnsan Kaynakları bu tür toplantılarının devam edeceğini, 18 Nisan 2009 sonundaki toplantılarının konusunu ise İnovasyon olduğunu açıkladı

Kombassan' dan Yönetim Geliştirme Programları A_2110
HEREKELİ
HEREKELİ
Admin

http://kombassanmagdurlari.yetkinforum.com

- Similar topics